Comet

Вид: Список / Сетка
На странице:
Фальшфейер "Comet"
Морской сигнальный фальшфейер красного огня с телескопической рукояткой. Изготовлен немецкой комп..
120 грн.
Отзывов: 5

Компания "Comet" была основана в немецком городе Бремерхафен в 1930 году, оружейным инженером Фридрихом Вильгельмом Сандером. Его ранняя работа была сосредоточена на ракетной технике, которая использовалась стрелковых гарпунах и первых ракетных двигателях автомобиля. Создание бренда "Comet" было началом компании по производству фейерверков, наряду с сигнальными факелами и ракетами для морской отрасли и отходят от различных авиационных проектов. К 1960 году "Comet" была хорошо известной и уважаемой мировой пиротехнической компания. Продукция морской сигнальной пиротехники и безопасности делает бренд "Comet" в качестве ведущего поставщика морских сигналов бедствия во всем мире, наряду с сестринским брендом из Британии - компанией "Pains Wessex". На сегодняшний день фальшфейеры, сигнальные ракеты и сигнальные дымовые шашки компании "Comet" оборудованы мосты, спасательные плоты и спасательные шлюпках военно-морских и торговых судов, рыболовных катеров и яхт по всему миру. Высокое качество продукции, технологическое превосходство и инновационный дизайн продукции компании "Comet", в сочетании с сертификацией по всему миру типа и производства в Бремерхафен до международного стандарта качества ISO 9001, разместили "Comet" в числе самых известных компаний на рынке морской безопасности.


Купити Кольоровий дим, Салюти та інші товари для піротехнічного шоу «Ульрас Піро» Київ

1. Про піротехнічне шоу - Піротехнічне шоу – це захоплююче видовище, яке додає вогненну та візуальну атмосферу до різних подій, включаючи свята, концерти, весілля та інші заходи.

2. Роль ефектів та аксесуарів - Кольоровий дим, салюти, феєрверки, петарди, фаєри, стробоскопи, балаклави, одяг, сумки на пояс, маски та окуляри - всі ці елементи створюють вражаючі ефекти та візуальні емоції, роблячи піротехнічне шоу таким, що запам'ятовується і захоплює.


Асортимент товарів в «Ульрас Піро» Київ

1. Кольоровий дим - Кольоровий дим є одним із найпопулярніших ефектів для піротехнічного шоу. В «Ульрас Піро» Київ ви можете придбати кольоровий дим різних відтінків, щоб створити барвисті та ефектні хмари диму під час виступу.

2. Салюти та феєрверки - У магазині «Ульрас Піро» Київ представлений широкий вибір салютів та феєрверків різної потужності та дизайну. Вони створюють яскраві спалахи, мерехтливі вогні та звуки, щоб вразити глядачів своєю красою та магією.

3. Петарди та фаєри - Петарди та фаєри – це звукові ефекти, які додають динамічності та адреналіну у піротехнічне шоу. В «Ульрас Піро» Київ ви знайдете різноманітність петард та фаєрів, щоб створити вражаючі звукові ефекти та емоції у глядачів.


Аксесуари для піротехнічного шоу

1. Стробоскопи - Стробоскопи - це потужні світлові прилади, які створюють миготливі ефекти і додають динаміку до піротехнічного шоу. В «Ульрас Піро» Київ ви можете придбати стробоскопи різної потужності та кольорової гами.

2. Балаклави, одяг та сумки на пояс - Для безпеки та комфорту під час проведення піротехнічного шоу важливо мати спеціальні аксесуари. В «Ульрас Піро» Київ ви знайдете балаклави, спеціалізований одяг та сумки на пояс, щоб захистити себе та зберігати піротехнічні вироби у зручному та безпечному місці.

3. Маски та окуляри - Маски та окуляри – це важливі аксесуари для захисту очей та обличчя від можливих уламків та дрібних частинок під час проведення піротехнічного шоу. В «Ульрас Піро» Київ ви знайдете різноманітні маски та окуляри, призначені спеціально для піротехнічних заходів.

Контактна інформація

Якщо ви хочете придбати кольоровий дим, салюти, феєрверки, петарди, фаєри, стробоскопи, балаклави, одяг, сумки на пояс, маски та окуляри для піротехнічного шоу в «Ульрас Піро» Київ, ви можете зв'язатися з ними за наступними контактами:

 

Купуйте якісні товари для піротехнічного шоу в «Ульрас Піро» Київ та створюйте незабутні враження на ваших глядачів.