Кольоровий дим

Вид: Список / Сетка
На странице:
Дим "Maxsem" густота диму - L (30 сек.)
Наш интернет магазин - место где можно купить цветные дымовые шашки на свадьбу или для фотосессии..
100 грн.
На основе 8 отзывов.
Дим для гендер паті | густота диму - L (30 сек.)
В нашем интернет магазине новинка - цветной дым для определения пола будущего ребёнка. Или говоря..
170 грн.
На основе 1 отзывов.
Дим для гендер паті - визначення статі дитини | густота диму - L (30 сек.)
Якщо у вас є конверт і ви не маєте змоги попросити знайомих відкрити його і написати нам стать ди..
170 грн.
На основе 1 отзывов.
Дим для гендер паті | густота диму - М (60 сек.)
Новинка в ассортименте нашего интернет магазина. Цветной дым для гендерной вечеринки или гендер п..
250 грн.
На основе 4 отзывов.
Дим для гендер паті | густота диму - L (60 сек.)
Новинка в асортименті нашого інтернет магазину. Кольоровий дим для гендерної вечірки або гендер п..
320 грн.
На основе 1 отзывов.
Дим для гендер паті - визначення статі дитини| густота диму - L (60 сек.)
Якщо у вас є конверт і ви не маєте змоги попросити знайомих відкрити його і написати нам стать ди..
320 грн.
На основе 2 отзывов.
Дим для гендер паті - визначення статі дитини | густота диму - L (60 сек.)
Якщо у вас є конверт і ви не маєте змоги попросити знайомих відкрити його і написати нам стать ди..
320 грн.
На основе 1 отзывов.
Дим для гендер паті | густота диму - XXL (60 сек.)
Якщо у вас є конверт і ви не маєте змоги попросити знайомих відкрити його і написати нам стать ди..
600 грн.
Кольоровий дим Maxsem (набір 5 шт.) густота диму - S (60 сек.)
Купити Кольоровий дим для фотосесії Maxsem MA0511 в «Ульрас Піро» Київ: Створіть яскраві та незаб..
380 грн.
На основе 10 отзывов.
Дим "Maxsem" густота диму - M (60 сек.)
Довжина - 220 мм. Діаметр - 30 мм. Вага - 95 г. Корпус - картон / гіпс. Колір диму - марс..
150 грн.
На основе 1 отзывов.
Дим "Maxsem" густота диму - L (60 сек.)
Новинка среди ассортимента нашего интернет магазина - цветные дымовые факелы от польской пиротехн..
220 грн.
На основе 3 отзывов.
Дим "Triplex" синій (40 сек.)
Представляем вашему вниманию компактный дым от польской компании "Triplex". Цветной дым имеет мал..
60 грн.
На основе 26 отзывов.
Дим "Maxsem" густота диму - XL (60 сек.)
Цветной дым от польской торговой марки "Maxsem" - отлично подойдёт для воплощения любых ваших фан..
450 грн.
На основе 32 отзывов.
Дим "Maxsem" густота диму - XXL (60 сек.)
Длина - 220 мм. Диаметр - 50 мм. Вес - 450 г. Корпус - картонный. Цвет дыма - красный, си..
500 грн.
На основе 2 отзывов.
Дим для гендер паті | густота диму - L (30 сек.)
Якщо у вас є конверт і ви не маєте змоги попросити знайомих відкрити його і написати нам стать ди..
170 грн.
На основе 1 отзывов.

Купити Кольоровий дим «Ульрас Піро» Київ: Створіть барвисті ефекти для вашого піротехнічного шоу

Піротехнічне шоу стало незамінним елементом багатьох заходів, від свят та концертів до весіль та спортивних подій. Одним із найбільш вражаючих ефектів у піротехнічному шоу є кольоровий дим. В «Ульрас Піро» Київ ви можете придбати високоякісний кольоровий дим різних відтінків, щоб додати візуальну красу та ефектність до вашого виступу. Кольорові дими стали незамінним атрибутом фанатських перфомансів у всьому світі. На відміну від стробоскопів, які переважно використовуються лише на стадіонах Європи, яскраві шоу із застосуванням димів можна побачити у всіх куточках Землі, на стадіонах Європи, латинської Америки, Африки, Азії.

В інтернет-магазині «Ульрас Піро» Київ Ви зможете купити димові шашки 7 кольорів, що відрізняються за інтенсивністю та часом димовиділення, починаючи з 30 секунд і закінчуючи 10 хвилинами. Представлений у нас кольоровий дим від торгових марок "Triplex" і "Феєрія" можна тримати в руках, оскільки завдяки товстому картону з якого виготовлений їх корпус, він не нагрівається, завдяки чому барвисте шоу на вихід команд або в час святкування голу забитого улюбленою командою, не буде зіпсовано кинутою під ноги гарячою шашкою і димова завіса плавно і поступово йтиме вгору по трибуні.

Димові шашки РДГ-2 і ДМ-11

Також представлення в нашому інтернет-магазині дими Ви зможете використати у різних фото відео зйомках. За допомогою них ви створите яскраві та незабутні фотографії. Ще у нас представлені армійські димові шашки РДГ-2 і ДМ-11, які будуть корисні вам на всіляких вуличних маршах, страйбольних і пейнтбольних іграх, під час історичних реконструкцій, або просто щоб подуріти і здивувати своїх друзів і знайомих. Ще з їх допомогою ви зможете створити значні об'єми білого або чорного диму, наприклад, для перевірки систем вентиляції або для імітації диму від пожежі під час відеозйомок. Також до Вашої уваги ми представляємо морські сигнальні дими помаранчевого кольору ШДП-01 а також їх іноземні аналоги, яким ви, безперечно, також знайдете застосування.

Ці димові шашки виділяють густий дим оранжевого кольору тривалістю до 5 хвилин. Всі кольорові дими та димові шашки представлені у нас виділяють не токсичний та абсолютно безпечний для людського здоров'я дим. Вони не залишають слідів на одязі та шкірі. Всі димові шашки ви зможете купити у нас як самовивозом у Києві, так і з доставкою в будь-яку точку України.

Кольоровий дим для піротехнічного шоу

Кольоровий дим - це ефект, який створює щільну хмару диму у різних кольорах. Він використовується для створення унікальних емоцій та атмосфери під час піротехнічних виступів. В «Ульрас Піро» Київ пропонується широкий вибір кольорового диму, який може підходити до різних концепцій та тематики заходів.

Переваги покупки кольорового диму в «Ульрас Піро» Київ

Якість та надійність «Ульрас Піро» Київ пропонує лише високоякісний кольоровий дим, який відповідає всім стандартам безпеки. Ви можете бути впевнені в надійності та стабільності роботи продукції, що є важливим для успішного проведення піротехнічного шоу. Широкий вибір кольорів У магазині «Ульрас Піро» Київ ви знайдете різноманітність кольорів кольорового диму, включаючи червоний, синій, зелений, жовтий, помаранчевий та інші відтінки. Ви зможете вибрати колір, який ідеально підійде для вашого заходу та допоможе створити потрібну атмосферу.

Професійне консультування

Команда експертів «Ульрас Піро» Київ завжди готова надати професійну консультацію щодо вибору кольорового диму. Вони допоможуть вам визначитися з необхідною кількістю та кольором, а також дадуть рекомендації щодо використання та безпечного поводження з продукцією.

Контактна інформація

Якщо ви хочете придбати кольоровий дим в «Ульрас Піро» Київ, ви можете зв'язатися з ними за такими контактами:

Замовте якісний кольоровий дим в «Ульрас Піро» Київ та створіть неповторні та яскраві ефекти для вашого піротехнічного шоу. 


Купити Кольоровий дим, Салюти та інші товари для піротехнічного шоу «Ульрас Піро» Київ

1. Про піротехнічне шоу - Піротехнічне шоу – це захоплююче видовище, яке додає вогненну та візуальну атмосферу до різних подій, включаючи свята, концерти, весілля та інші заходи.

2. Роль ефектів та аксесуарів - Кольоровий дим, салюти, феєрверки, петарди, фаєри, стробоскопи, балаклави, одяг, сумки на пояс, маски та окуляри - всі ці елементи створюють вражаючі ефекти та візуальні емоції, роблячи піротехнічне шоу таким, що запам'ятовується і захоплює.


Асортимент товарів в «Ульрас Піро» Київ

1. Кольоровий дим - Кольоровий дим є одним із найпопулярніших ефектів для піротехнічного шоу. В «Ульрас Піро» Київ ви можете придбати кольоровий дим різних відтінків, щоб створити барвисті та ефектні хмари диму під час виступу.

2. Салюти та феєрверки - У магазині «Ульрас Піро» Київ представлений широкий вибір салютів та феєрверків різної потужності та дизайну. Вони створюють яскраві спалахи, мерехтливі вогні та звуки, щоб вразити глядачів своєю красою та магією.

3. Петарди та фаєри - Петарди та фаєри – це звукові ефекти, які додають динамічності та адреналіну у піротехнічне шоу. В «Ульрас Піро» Київ ви знайдете різноманітність петард та фаєрів, щоб створити вражаючі звукові ефекти та емоції у глядачів.


Аксесуари для піротехнічного шоу

1. Стробоскопи - Стробоскопи - це потужні світлові прилади, які створюють миготливі ефекти і додають динаміку до піротехнічного шоу. В «Ульрас Піро» Київ ви можете придбати стробоскопи різної потужності та кольорової гами.

2. Балаклави, одяг та сумки на пояс - Для безпеки та комфорту під час проведення піротехнічного шоу важливо мати спеціальні аксесуари. В «Ульрас Піро» Київ ви знайдете балаклави, спеціалізований одяг та сумки на пояс, щоб захистити себе та зберігати піротехнічні вироби у зручному та безпечному місці.

3. Маски та окуляри - Маски та окуляри – це важливі аксесуари для захисту очей та обличчя від можливих уламків та дрібних частинок під час проведення піротехнічного шоу. В «Ульрас Піро» Київ ви знайдете різноманітні маски та окуляри, призначені спеціально для піротехнічних заходів.

Контактна інформація

Якщо ви хочете придбати кольоровий дим, салюти, феєрверки, петарди, фаєри, стробоскопи, балаклави, одяг, сумки на пояс, маски та окуляри для піротехнічного шоу в «Ульрас Піро» Київ, ви можете зв'язатися з ними за наступними контактами:

 

Купуйте якісні товари для піротехнічного шоу в «Ульрас Піро» Київ та створюйте незабутні враження на ваших глядачів.