Triplex

Вид: Список / Сетка
На странице:
Стробоскоп 60 сек.
Белый стробоскоп от польского производителя высококачественной пиротехники компании - "Triplex". ..
30 грн.
Отзывов: 1
Стробоскоп 90 сек.
Ещё один стробоскоп от польской пиротехнической компании "Triplex". Его несомненным преимуществом..
35 грн.
Отзывов: 1
Стробоскоп красный
Красный стробоскоп от законодателя моды на рынке пиротехнических стробоскопов, польской компании ..
15 грн.
Отзывов: 2
Стробоскоп красный (10 шт.)
Длина 1-го стробоскопа - 60 мм. Диаметр 1-го стробоскопа - 20 мм. Вес пачки - 165 г. Корпус..
150 грн.
Отзывов: 1
Дим "Triplex" синій (40 сек.)
Представляем вашему вниманию компактный дым от польской компании "Triplex". Цветной дым имеет мал..
60 грн.
Отзывов: 26

Компания основана в 1982 году. Начиная с 1990 года, когда компания получил лицензию на торговлю пиротехническими материалами, начался импорт (из Германии, Нидерландов и Китая), а затем экспорт любительских и профессиональных феерверков. Опыт, который компания получила от своих европейских поставщиков позволил им в 1991 году выйти на рынок в качестве организатора и исполнителя пиротехнических шоу. С 1999 года компания принимает участие в разработке и производстве пиротехники. Прочное сотрудничество с мировыми производителями позволяет, с одной стороны контролировать качество продукции, упаковки, а с другой стороны, это позволяет реализовать ихние идеи о влиянии состава и эффектов.


Купити Кольоровий дим, Салюти та інші товари для піротехнічного шоу «Ульрас Піро» Київ

1. Про піротехнічне шоу - Піротехнічне шоу – це захоплююче видовище, яке додає вогненну та візуальну атмосферу до різних подій, включаючи свята, концерти, весілля та інші заходи.

2. Роль ефектів та аксесуарів - Кольоровий дим, салюти, феєрверки, петарди, фаєри, стробоскопи, балаклави, одяг, сумки на пояс, маски та окуляри - всі ці елементи створюють вражаючі ефекти та візуальні емоції, роблячи піротехнічне шоу таким, що запам'ятовується і захоплює.


Асортимент товарів в «Ульрас Піро» Київ

1. Кольоровий дим - Кольоровий дим є одним із найпопулярніших ефектів для піротехнічного шоу. В «Ульрас Піро» Київ ви можете придбати кольоровий дим різних відтінків, щоб створити барвисті та ефектні хмари диму під час виступу.

2. Салюти та феєрверки - У магазині «Ульрас Піро» Київ представлений широкий вибір салютів та феєрверків різної потужності та дизайну. Вони створюють яскраві спалахи, мерехтливі вогні та звуки, щоб вразити глядачів своєю красою та магією.

3. Петарди та фаєри - Петарди та фаєри – це звукові ефекти, які додають динамічності та адреналіну у піротехнічне шоу. В «Ульрас Піро» Київ ви знайдете різноманітність петард та фаєрів, щоб створити вражаючі звукові ефекти та емоції у глядачів.


Аксесуари для піротехнічного шоу

1. Стробоскопи - Стробоскопи - це потужні світлові прилади, які створюють миготливі ефекти і додають динаміку до піротехнічного шоу. В «Ульрас Піро» Київ ви можете придбати стробоскопи різної потужності та кольорової гами.

2. Балаклави, одяг та сумки на пояс - Для безпеки та комфорту під час проведення піротехнічного шоу важливо мати спеціальні аксесуари. В «Ульрас Піро» Київ ви знайдете балаклави, спеціалізований одяг та сумки на пояс, щоб захистити себе та зберігати піротехнічні вироби у зручному та безпечному місці.

3. Маски та окуляри - Маски та окуляри – це важливі аксесуари для захисту очей та обличчя від можливих уламків та дрібних частинок під час проведення піротехнічного шоу. В «Ульрас Піро» Київ ви знайдете різноманітні маски та окуляри, призначені спеціально для піротехнічних заходів.

Контактна інформація

Якщо ви хочете придбати кольоровий дим, салюти, феєрверки, петарди, фаєри, стробоскопи, балаклави, одяг, сумки на пояс, маски та окуляри для піротехнічного шоу в «Ульрас Піро» Київ, ви можете зв'язатися з ними за наступними контактами:

 

Купуйте якісні товари для піротехнічного шоу в «Ульрас Піро» Київ та створюйте незабутні враження на ваших глядачів.